Dnes je 18. dubna 2024 a svátek má Valérie 1°C | Zítra Rostislav 6°C

Propagace MAS veřejné prostranství Ostružná

Státní zemědělský intervenční fond, prostřednictvím místní akční skupiny MAS Vincenze Priessnitze pro Jesenicko o.p.s., podpořil Obec Ostružnou v rámci programu Obnova venkovských oblastí (Veřejná prostranství v obcích).

Výsledkem je zvelebení a zatraktivnění veřejného prostoru ve středu obce. Střed obce byl nově vybaven mobiliářem, který je využíván jak místními občany, tak turisty. Díky této dotační podpoře bylo možné zakoupit 11 ks laviček (kombinace dřevo + kov), 2 ks stojanů na kola, 3 ks betonových odpadkových košů s popelníkem, 5 ks betonových odpadkových košů bez popelníku, 2 ks květinových betonových laviček, 3 ks betonových stolů včetně dřeva, 6 ks betonových laviček včetně dřeva, 6 ks betonových sedáků, 1 ks betonové fontány.

V Ostružné dne 14. 2. 2022 Roman Roušal, starosta obce