Dnes je 27. dubna 2024 a svátek má Jaroslav 12°C | Zítra Vlastislav 15°C

Partička na vzduchu/Šumperk

23. dubna 2024 | Ostružná

Nadstandardní odpočinek do nestandardní doby. To je improvizační show Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Michalem Novotným, Jakubem Kohákem a Luďkem Staňkem.

1. Nadstandardní odpočinek do nestandardní doby.

2. V dnešní době všichni improvizují. Ale Partička je v improvizaci nejdál.
Přijďte se přesvědčit a pobavit s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Michalem Novotným, Jakubem Kohákem a Luďkem Staňkem.

3. U mužů se produktivní věk počítá cca do šedesáti let!!! Nenechte si ujít posledních pár let produktivního hádání Richarda Genzera.
Za Partičku se na vás těší Michal Suchánek, Richard Genzer, Michal Novotný, Jakub Kohák a Luděk Staněk.

4. Český statistický úřad zjistil, že Richard Genzer neuhodl už jen 273 předmětů. Nenechte si to ujít.
Partička – vždy připravená k hustý zábavě v podání Michala Suchánka, Richarda Genzera, Michala Novotného, Jakuba Koháka a Luďka Staňka.

Doplňující informace

Vozíčkáři a vozíčkářky mají vstup zdarma a sedí v uličce bez nároku na místo (prokáží se průkazem ZTP/P na místě). Jiný držitel nebo držitelka průkazu ZTP/P má slevu 50 %. Doprovod hradí plnou hodnotu vstupného. Vstupenky se slevou ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.
Slevy ZTP nebo jiné nejsou poskytovány.
Vstupenky zde: https://www.ticketstream.cz/akce/particka-divadelni-predstaveni-127486?fbclid=IwAR1VhX9dJipxyJOTQEyS8l6K5LPXOcF72ZiVSQumuKC-QWcKYFjfYBY-Tlk

Pořadatel

Mgr. Miroslava Adamová