Dnes je 28. dubna 2024 a svátek má Vlastislav 11°C | Zítra Robert 18°C

Pětidenní kurz kvantování TKDM - Jeseníky, Ostružná

10. dubna 2024 - 14. dubna 2024 | Ostružná

Kurz, který ti změní pohled na to, co je realita. Kurz je zaměřený na praxi, první výsledky budeš mít již během kurzu. Naším cílem je, abys vše naučené uměl použít ve svém životě - v rodině, mezi přáteli i v práci.

Naučíš se, jak pomocí zaktivované myšlenky měnit sebe i vše, co prožíváš.
- Díky tomu si můžeš pomoci od fyzických obtíží, zharmonizovat vztahy, nebo si nastavit úspěšnou kariéru.
- Na tomto kurzu ti předáme kompletní teorii i praxi, kterou potřebuješ k tomu, abys mohl/a tuto techniku úspěšně zavést do svého života. První změny prožiješ na sobě již na kurzu.
- Chceš vědět, jak to vypadá na kurzu? Podívej se na videa a zjisti více informací https://www.kvantovaterapie.cz/kurz/petidenni

---------

Na kurzu Techniky Kvantového Doteku Matrixu se naučíš:
- pracovat s vlastní tvořivou silou,
- jak si v kvantovém poli odstranit strachy a negativní programy a nastavit si ideální verzi své reality,
- bourat iluze zažité ve svém životě a dovolíš si s ještě větší hravostí být tvůrcem svého života,

- jak využít zákon rezonance v praxi a životě,
- jak zesílit a znásobit účinek jakékoliv metody nebo terapie ve své praxi,
- překonat svá omezení a pochopíš, že všechno je možné, pokud se tomu otevřeš,

- naučíš se více než 40 technik a vytvoříš si kvantové pomůcky pro jednoduchou a hravou změnu vlastní reality

Vysvětlíme ti:

- základní fakta z kvantové fyziky o způsobu vnímání naší reality,
-  na jakých principech funguje naše vědomí a podvědomí,
- proč ne vždy fungují principy z knih jako je Tajemství,
- proč lidem často nefunguje pozitivní myšlení, principy psychosomatiky, včetně pochopení příčin nemocí - budeš sledovat okamžité fyzické i psychické změny,
- teorii k práci v morfogenetických polích,
- a spoustu dalších praktických informací.

KDO JE PAVEL VONDRÁŠEK?
Pavel Vondrášek - autor, lektor a terapeut TKDMPavel vystudoval fyzioterapii na Trnavské univerzitě a magisterské vzdělání dokončil na Prešovské univerzitě. Poté vystudoval specializaci ve sportovní medicíně na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví.
- Má více jak 20 let zkušeností ve fyzioterapii, sportovní medicíně a psychosomatice.
- Ve své praxi propojuje západní medicínu s principy psychosomatiky a psychoanalýzy. Po studiích kvantových terapií v zahraničí vytvořil unikátní koncept, ve kterém propojil své medicínské zkušenosti s kvantovým přístupem k naší mysli.
- Je prvním českým autorem a propagátorem kvantových terapií. Svou metodu učí na veřejných kurzech, ale i na soukromých akcích pro firmy.
- Jeho služeb využívali světoví profesionální sportovci a týmy z řad fotbalistů, hokejistů, tenistů, volejbalistů a dalších. V jeho portfoliu jsou mistři světa, Evropy i olympijští medailisté či vítězové Lig mistrů.
- Pracoval s předními světovými baletními tanečníky a choreografy, herci a zpěváky českého a slovenského showbusinessu. Spolupracoval s producenty hollywoodských filmů.

---------

CHCEŠ SE NAUČIT KVANTOVAT?
Přihlas se zde : https://www.kvantovaterapie.cz/kurz/petidenni