INFO: +420 583 230 072 | podatelna@obecostruzna.cz
Dnes je 21. července 2024 a svátek má Vítězslav 16°C | Zítra Magdaléna 25°C

ONE HUMAN SHOW SIMONY BABČÁKOVÉ

Datum: 21. dubna 2024

Nadpis článku

Pohled Simony Babčákové na souvislosti, o kterých potřebujeme mluvit. Inspirující setkání pro lidi, kteří si kladou otázky a hledají odpovědi…

Doba je tekutá a změny se dějí rychle. Sdílení a zvědomování souvislostí nám pomáhá se zorientovat a získat inspiraci, jak co nejlaskavěji projít nutnými vnitřními změnami. Vše bude probíhat s humorem, v pohodové atmosféře a lehkosti s hudebními předěly Terezy Antonie Nyass. Budeme si povídat o komunikaci, jak zásadní vliv má na tvorbu našeho života, že nás velmi ovlivňuje naše komunikace vnitřní, kterou vedeme sami se sebou a že komunikace s vnějším světem má svoje pravidla a nástroje.

Délka představení: cca 120 min a 20min přestávka, vhodné od 15 let

Vstupné: 350 Kč, senioři a studenti 300 Kč, v den konání akce je cena o 50 Kč vyšší.

Kdy a kde: 21.04.2024 od 17:00 do 19:00 hod., Divadlo Petra Bezruče, Jeseník 

__________________________________

Šumperská rodačka Simona Babčáková je herečka, moderátorka a lektorka. Přes 20 let je členkou Dejvického divadla. Popularitu si získala seriály (Comeback, čtvrtá hvězda, Neviditelní, Ohnivé kuře) i filmy (Zoufalci, U mě dobrý, Nestyda, Největší z Čechů, Přání k narozeninám). Věnuje se freestylové improvizaci se svou skupinou NO A! A přednáší a lektoruje o komunikaci. Celý život se zabývá mapováním vědomí, principů a komunikací. Po dlouhém období studií má potřebu získané poznatky sdílet a v lehkosti a humoru rozsévat dál.

Fotogalerie 1 fotek

Sledujte nás i na sociálních sítích

Aplikace Digiregion